کدام دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران

کدام: دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران آنگولا آمریکا ستاره براگا دختران

گت بلاگز اخبار حوادث دفن پسر 27 ساله در حیاط منزل ، راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد

با فوت پدر خانواده‌ای در زرندیه و در مراحل تحقیقات کارآگاهان پلیس، راز فقدانی چهار ساله پسر این خانواده برملا و مشخص شد، او به وسیله پدرش به قتل رسیده است.

راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد/ دفن پسر 27 ساله در حیاط خانه

عبارات مهم : پرونده

با فوت پدر خانواده ای در زرندیه و در مراحل تحقیقات کارآگاهان پلیس، راز فقدانی چهار ساله پسر این خانواده برملا و مشخص شد، او به وسیله پدرش به قتل رسیده است.

به گزارش میزان،سرهنگ محمدرضا روشندل فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه در این باره گفت: در سال ۹۲ فقدانی پسر ۲۷ ساله ای به پلیس آگاهی شهرستان اعلام شد و با ثبت مشخصات مفقودی این فرد در سامانه پلیس، پرونده ای در این خصوص تشکیل شد که بعد از گذشت چندین سال هیچ اطلاعی از آینده او به دست نیامد.

وی ادامه داد: در مراحل پیگیری به این پرونده و بعد از مدتی از فوت پدر خانواده، اطلاعاتی از قتل فرد مفقودی به دست آمد و بلافاصله تحقیقات تخصصی کارآگاهان در این خصوص با تحقیقات از اعضای خانواده شروع شد. در مراحل بازجویی اعضای خانواده مشخص شد که پسر جوان خانواده به علت اعتیاد، با پدرش درگیری داشته است و آخر به وسیله پدر خانواده به قتل رسیده و در حیاط منزل دفن می شود.

دفن پسر 27 ساله در حیاط منزل ، راز قتل پسر بعد از فوت پدر فاش شد

به گفته روشندل،بعد از گذشت چند سال و بعد از فوت پدر با توجه به حرکات و واکنش‌ها مشکوک او و گریه و زاری که در گوشه ای از حیاط منزل داشته، دیگر اعضای خانواده به واکنش‌ها او مشکوک می شوند و بعد از فوتش، اقدام به کندن حیاط منزل می کنند که با آثار جسد برادرشان روبرو می شوند. با هماهنگی مقام قضائی جسد مقتول جهت تحقیقات زیاد به پزشکی قانونی ارسال شد و مراحل پیگیری به پرونده همچنان ادامه دارد.

با فوت پدر خانواده‌ای در زرندیه و در مراحل تحقیقات کارآگاهان پلیس، راز فقدانی چهار ساله پسر این خانواده برملا و مشخص شد، او به وسیله پدرش به قتل رسیده است.

واژه های کلیدی: پرونده | تحقیقات | خانواده | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz