کدام دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران

کدام: دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران آنگولا آمریکا ستاره براگا دختران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور را جهت بازگشت تعبیه کنیم/ از کارها امنیتی

رئیس فراکسیون امید تاکید کرد: ایرانیان خارج از کشور سرمایه‌های ارزشمند ما هستند،‌ نخبگان، دانشمندان و سرمایه‌گذاران، هر کجا که باشند پاره تن ما هستند،‌ شرایط جه

شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور را جهت بازگشت تعبیه کنیم/ از کارها امنیتی

عارف : شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور را جهت بازگشت تعبیه کنیم/ از کارها امنیتی و اطلاعاتی بی مورد نسبت به دانشمندان پرهیز کنیم

عبارات مهم : بازگشت

رئیس فراکسیون امید تاکید کرد: ایرانیان خارج از کشور سرمایه های ارزشمند ما هستند، نخبگان، دانشمندان و سرمایه گذاران، هر کجا که باشند پاره تن ما هستند، شرایط جهت بازگشت آن ها را باید تعبیه کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در توییتر خود نوشت: اعتراضات آبی و زیست محیطی مردم شنیده شود. امروز با بحران آب، خاک و هوا مواجه هستیم. باید از تمام ظرفیت های کشور و دیپلماسی سازنده با کشورهای منطقه استفاده کنیم و از کارها امنیتی و اطلاعاتی بی مورد نسبت به دانشمندان پرهیز کنیم.

وی در توییت دیگری یادآور شد: همه باید با افتخار پلی باشیم جهت مدیریت جوانان و جهت جوان شدن نظام خسته مدیریت اجرایی کشور، از همین رو از طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان حمایت می کنیم و امیدواریم با اجرای این طرح هوای تازه به جان نظام مدیریتی کشور بدمد.

شرایط بازگشت ایرانیان خارج از کشور را جهت بازگشت تعبیه کنیم/ از کارها امنیتی

رئیس فراکسیون امید همچنین در توییتی نوشت: ایرانیان خارج از کشور سرمایه های ارزشمند ما هستند، نخبگان، دانشمندان و سرمایه گذاران، هر کجا که باشند پاره تن ما هستند، شرایط جهت بازگشت آن ها را باید تعبیه کنیم. بدون جستجو در احوال یکدیگر و با ترویج تحمل تفاوت ها و تاکید بر نقاط مشترک، نقطه عطف و تحولی را در تاریخ کشورمان رقم بزنیم.

واژه های کلیدی: بازگشت | ایرانیان | دانشمندان | سرمایه گذار | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz