کدام دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران

کدام: دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران آنگولا آمریکا ستاره براگا دختران

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده است.&nbs

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

لاریجانی: تروریسم مختص یک منطقه نیست/آمریکا در عنوان هسته ای پارا فراتر گذاشته است

عبارات مهم : ایران

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده هست.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس در سن پترزبورگ با ابوبکر بوکولا ساراکی مدیر مجلس سنای نیجریه دیدار کرد و راجع به روابط دوجانبه و نیز پرسشها بین المللی به گفت و گو پرداخت.

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه همکاری ها و روابط بین دو کشور خوب است ولی می تواند در عرصه های اقتصادی و صنعتی به خصوص نفت و گاز زیاد کردن یابد، عنوان کرد: ارتباط پارلمانی بین دو کشور تحکیم کننده روابط دو کشور خواهد بود.

در این دیدار ابوبکر بوکولا ساراکی مدیر مجلس سنای نیجریه نیز با استقبال از گسترش سطح روابط دو کشور گفت: مبارزه با تروریسم از مسئولیت های خطیر و انسانی ماست.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده است.&nbs

وی افزود: یکی از نقاط اشتراک ما مبارزه با تروریسم است باید تلاش کنیم با تدبیر و ممارست، تروریسم و ریشه های آن را ریشه کن کنیم.

رئیس مجلس سنای نیجریه سطح روابط دو کشور را مطلوب ندانست و خاطرنشان کرد: همکاری در عرصه اقتصادی می تواند به زیاد کردن سطح روابط دو کشور یاری کند که حوزه های نفتی و گازی به عنوان یکی از زمینه های همکاری اقتصادی خواهد بود.

ایران با پاکستان مودت و دوستی دیرینه دارند/ لزوم همکاری یکسان جهت مبارزه با تروریست

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

علی لاریجانی همچنین در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس در دیدار با مدیر پارلمان پاکستان بر زیاد کردن مناسبات دو کشور همسایه تأکید کرد و گفت: کشور عزیزمان ایران و پاکستان مودت و دوستی دیرینه ای با هم دارند و این مودت باید باعث توسعه روابط به خصوص اقتصادی بین دو کشور شود.

لاریجانی افزود: با زیاد کردن روابط سیاسی بین دو کشور که تأثیر بسیاری در منطقه داریم باید در زمینه مبارزه با تروریسم زیاد فعال شویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم مختص یک منطقه نبوده و مهاجرت هایی که در نتیجه حضور تروریست ها صورت می گیرد، ضرورت مبارزه دائم با آن را دوچندان کرده است.&nbs

رئیس مجلس شورای اسلامی بیانات ترامپ را خارج از توافق دانست و گفت: اسرائیل و عربستان ترامپ را در این خصوص جنبش می کنند، از اسرائیل به غیر از این توقعی نیست ولی عربستان آیا در کنار اسرائیل قرار می گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: راهی که امام خمینی (ره) مبنا قرار دادند همبستگی مسلمانان و کشورهای اسلامی بود و کشور عزیزمان ایران این راه را پیموده و خواهد پیمود.

تروریسم مختص یک منطقه نیست/ آمریکا در عنوان هسته‌ای پارا فراتر گذاشته است ، لاریجانی

وی در ادامه به مناسبات اقتصادی دو کشور اشاره کرد و گفت: پرسشها بانکی دو کشور هنوز پابرجاست انتظار داریم پاکستان در برطرف موانع به وجود آمده بکوشد و آن را عملیاتی کند.

لاریجانی سقف آینده نگری شده است جهت مبادلات اقتصادی را ۵ میلیارد دلار دانست و گفت: جهت این منظور باید مناسبات بانکی بین دو کشور تسهیل شود. اتاق بازرگانی و بخش شخصی کشور عزیزمان ایران آمادگی مورد نیاز جهت ارتباط با تجارت پاکستان را دارند.

وی به خطوط لوله گاز کشور عزیزمان ایران و پاکستان اشاره کرد و خواستار تسریع احداث خط دوم گاز در پاکستان شد و گفت: کار این پروژه در کشور عزیزمان ایران به انجام رسیده و منتظر اتمام کار در پاکستان هستیم، این پروژه جهت دو کشور بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: آمریکا هر لحظه در سیاست خود یک شیطان بوده ولی بعد از ترامپ تبدیل به یک شیطان غیرقابل کنترل شده است است.

رئیس پارلمان پاکستان با بیان اینکه در جریان مذاکرات و توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران هستیم، گفت: پاکستان همواره از مواضع کشور عزیزمان ایران حمایت کرده است و کشور عزیزمان ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده هست، ولی مواضع ترامپ منطقی نیست.

وی بر زیاد کردن مناسبات اقتصادی میان دو کشور تأکید کرد و گفت: جهت برطرف موانع بانکی دستورات مورد نیاز به بانک مرکزی داده شده است است و امیدواریم هر چه سریعتر مسئله حل شود.

رئیس پارلمان پاکستان با بیان اینکه مناسبات بسیار نزدیکی بین کشور عزیزمان ایران و پاکستان وجود دارد، گفت: پاکستان پیش از آنکه ترامپ سیاست های خودش را اعلام کند مذاکرات خود با کشور عزیزمان ایران را شروع کرد.

وی گفت: ترامپ تلاش کرده شکست خود را متوجه پاکستان کند این در حالی است که پاکستان در خط اول مبارزه با تروریسم قرار دارد.

وی سیاست کشور عزیزمان ایران را اصولی دانست و ادامه داد: پاکستان به صراحت اعلام کرده مخالف سیاست های ترامپ است.

وی رسیدن به چشم انداز رقم ۵ میلیون دلار تبادل تجاری را نیازمند تلاش مضاعف دو کشور دانست و ادامه داد: تجار پاکستانی مشتاق و منتظر هستند تا در سفری به پایتخت کشور عزیزمان ایران زمینه های زیاد کردن روابط را بررسی و اجرایی کنند.

رئیس مجلس پاکستان تصریح کرد: پاکستان به خرید گاز کشور عزیزمان ایران مصمم است ولی تحریم ها مشکلاتی ایجاد کرده بود که با برطرف شدن آنها به سرعت در حال تکمیل شدن است و طی یک سال آینده تکمیل خواهد شد.

وی به همکاری های دو کشور در امر مبارزه با تروریسم تأکید کرد و گفت: باید تا ریشه کنی تروریسم در منطقه دو کشور همکاری نزدیکی در این امر داشته باشند. در این راستا نشستی چهارجانبه را پیشنهاد می دهیم که ایران، پاکستان، چین و روسیه با هم کارها یکسان داشته باشند جهت این نشست از ترکیه نیز دعوت کرده ایم.

درخواست شرکت در اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی

رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم توسعه همکاری میان دو کشور کشور عزیزمان ایران و گینه بیسائو در زمینه معدن، گاز و شیلات تأکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس با مدیر پارلمان گینه بیسائو دیدار کرد و گفت: گینه کشور دوست و برادر ماست و می توان توسعه همکاری های اقتصادی بین دو کشور را دنبال کرد.

لاریجانی توسعه همکاری در زمینه های معدن، گاز و شیلات را پایه های خوبی جهت گسترش روابط میان دو کشور دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی از مدیر پارلمان گینه بیسائو درخواست کرد تا در اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شرکت کند.

در ادامه این دیدار مدیر پارلمان گینه بیسائو گفت: کشور ما منابع سرشاری از معادن و منابع دریایی دارد که می تواند زمینه حضور کشور عزیزمان ایران در گینه باشد.

وی افزود: به عنوان یک مسلمان دارای یک باور و ایمان یکسان با شما هستم.

رئیس مجمع بین المجالس آفریقایی خواستار توسعه روابط با کشور عزیزمان ایران شد.

مواضع کره جنوبی در خصوص پرسشها فیمابین دو کره منطقی است

رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت همکاری های بین کشور عزیزمان ایران و کره جنوبی گفت: مواضع کره جنوبی در خصوص پرسشها فیمابین دو کره منطقی است.

لاریجانی همچنین در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس با مدیر پارلمان کره جنوبی دیدار کرد و گفت: سطح همکاری های دو کشور مناسب است ولی می تواند گسترش یابد به خصوص در عرصه های اقتصادی که با موانعی مواجه شده است بود.

وی افزود: درخواست شما مبنی بر گسترش همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور عزیزمان ایران با پرسشها بانکی مواجه شده است است که کره باید آن را پیگیری کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی مواضع کره جنوبی در خصوص پرسشها فی مابین دو کره را منطقی دانست و افزود: اینکه کره شمالی قائل به حل پرسشها از طریق گفت وگو و مذاکره هست، خوب و مناسب است.

وی تصریح کرد: بحران نظامی و هسته ای که اخیرا آمریکا آن را اظهار می کند باعث دامن زدن به پرسشها شده است و آن را تیره تر می کند، واکنش‌ها آمریکا معقول و سنجیده نیست.

لاریجانی به توافق هسته ای کشورمان با کشورهای ۱+۵ اشاره کرد و ادامه داد: طبق توافق کارها مورد نیاز را انجام داده ایم و آژانس بین المللی انرژی اتمی پایبندی کشور عزیزمان ایران را به توافق بارها اعلام کرده است ولی آمریکا که خود نقض توافق کرده مدعی شده است نمی تواند پایبندی کشور عزیزمان ایران را تأیید کند.

وی تصریح کرد: البته ترامپ از این حرف ها زیاد می زند ولی اینگونه رویکردها مشکلاتی ایجاد می کند.

در ادامه این دیدار مدیر پارلمان کره جنوبی با استقبال از گسترش روابط با کشور عزیزمان ایران گفت: روابط بین پارلمان های دو کشور می تواند باعث روابط عمیق دو کشور شود.

وی افزود: تلاش داریم با برطرف موانع، توسعه دو کشور را پیگیری کنیم لیکن توسعه ایران، توسعه کره است و باید از این وقت جهت ایجاد منافع یکسان استفاده کرد.

رئیس پارلمان کره جنوبی بر حل و فصل پرسشها بین دو کره از راه مذاکره و گفت وگو تأکید کرد و ادامه داد: در سفر نیویورک به مقامات کنگره گفتم که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران و اجرای کامل آن می تواند الگوی مناسبی جهت حل و فصل پرسشها بین دو کره باشد.

وی گفت: آژانس و کشورهای اروپایی اعلام کردند که کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای پایبند بوده هست؛ این راه درست و پرسشها باید با گفت وگو و مذاکره حل و فصل شود. در این راستا می توان از نقش و تأثیر پارلمان ها استفاده کرد.

رئیس پارلمان کره جنوبی یادآور شد: بسیار امیدوارم بتوانیم روابط دو دولت، دو پارلمان و دو ملت و کارآفرینی را زیاد کردن دهیم.

وی بر برطرف موانع توسعه اقتصادی به خصوص بانکی و پولی تأکید کرد و یادآور شد: کره از توسعه و گسترش روابط به خصوص در عرصه اقتصادی و کارآفرینی با کشور عزیزمان ایران استقبال می کند.

کویت در جهت ایجاد آرامش و صلح در منطقه تلاش می کند

لاریجانی همچنین در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس با مدیر پارلمان کویت دیدار کرد و گفت: روابط بین دو کشور خوب است ولی باید گسترش یابد.

وی افزود: کویت در جهت ایجاد آرامش و صلح و ثبات در منطقه تلاش دارد و امیدواریم این تلاش ها به نتیجه برسد.

لاریجانی به مذاکرات هسته ای و توافق آن اشاره کرد و گفت: توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران به شکل قطعنامه شورای امنیت درآمده است و ما به مفاد آن پایبند بوده و هستیم و این امر را آژانس که ناظر توافق است بارها تاکید کرده است.

وی افزود: آمریکا که خود ناقض این توافق بوده اکنون مدعی شده است کشور عزیزمان ایران پایبند نبوده هست؛ در حالی که پایبندی را آژانس باید اعلام نظر کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این روند پرسشها را پیچیده تر می کند، قرار نیست کشور عزیزمان ایران هزینه یک توافق را بدهد، ولی منافعی نداشته باشد این مسئله ای نیست که کشور عزیزمان ایران بتواند به آن پاسخ ندهد.

لاریجانی بر ارتقای روابط دو کشور تاکید کرد.

در ادامه این دیدار مدیر مجلس کویت نیز گفت: جهت حل پرسشها نیاز به خویشتنداری بیشتری داریم.

وی افزود: کویت جهت ایجاد آرامش و صلح در منطقه تلاش دارد، واقعیت آن است که جامعه مسلمانان با چالش هایی روبه رو است در حالی که حل اختلافات با رفتارهای مسالمت آمیز و گفت وگو انجام پذیر است.

مرزوق الغانم مدیر مجلس امت کویت ادامه داد: اشتراکات کشورهای اسلامی زیاد از اختلافات آن ها است و باید روی اشتراکات دست گذاشت.

وی افزود: روابط دو کشور مستحکم بوده و خواهد بود.

رئیس مجلس کویت تاکید کرد: کویت به دنبال همگرایی در منطقه است و از این بابت دلواپس عراق هستیم و از عراق یکپارچه، متحد و با ثبات حمایت می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه منطقه در شرایط خوبی به سر نمی برد، یادآور شد: باید تلاش کرد اوضاع فعلی را حفظ کرد تا شرایط به سوی بدترشدن پیش نرود، هرگونه جدایی طلبی و تجزیه مسئله آفرین است.

رئیس مجلس کویت گفت: بازسازی عراق را دنبال می کنیم و از تمامیت ارضی آن حمایت خواهیم کرد، از نیروهای داخلی عراق می خواهیم با هم باشند و بر آتش اختلافات ندمند.

وی ادامه داد: ایجاد صلح و آرامش نیاز به همکاری همه دارد، بعضی جهت نفع همگان باید مقداری کوتاه بیایند تا آرامش در منطقه برقرار شود.

آمریکا امروز پارا فراتر گذاشته و مدعی شده است کشور عزیزمان ایران به توافق پایبند نبوده است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه بعضی کشورها به آتش اختلافات دامن می زنند، ولی نقش و تلاش عمان همواره در جهت ایجاد آرامش و صلح بوده است.

لاریجانی همچنین در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس در سن پترزبورگ، با مدیر پارلمان عمان دیدار و گفت وگو کرد.

وی به سطح روابط دو کشور اشاره کرد و گفت: علیرغم اینکه بعضی کشورها به آتش اختلافات دامن می زنند، ولی نقش و تلاش عمان همواره در جهت ایجاد آرامش و صلح بوده است.

وی اظهار داشت: کشور عزیزمان ایران بعد از 30 ماه مذاکره سخت به توافق بین المللی دست پیدا کرد، این توافق به تأیید شورای امنیت نیز رسید، کشور عزیزمان ایران همواره بدان پایبند بوده و این مهم را آژانس بین المللی آژانس اتمی بارها تأکید کرده است.

لاریجانی افزود: از سوی دیگر آمریکا امروز پا را فراتر گذاشته و مدعی شده است کشور عزیزمان ایران به توافق پایبند نبوده؛ در حالی که ناظر توافق آژانس تعیین شده است است.

وی افزود: بحران سوریه و تروریسم منطقه ای است و کشور عزیزمان ایران از ابتدا به دنبال آرامش و صلح در منطقه بوده است و اعتقاد بودیم بحران سوریه راه حل سیاسی دارد، ولی متأسفانه بحران آفرینی کردند. کشور عزیزمان ایران همچنان به ایجاد صلح و ثبات در منطقه تأکید دارد.

لاریجانی بر گسترش روابط دو کشور تأکید کرد و گفت: باید در جهت روابط اقتصادی و گسترش آن گام های موثری برداشته شود لیکن روابط اقتصادی، گسترش روابط سیاسی را هم به دنبال دارد.

خالدبن هلال بن ناصرالمعولی مدیر پارلمان عمان نیز گفت: کشور عزیزمان ایران کشوری مهم و تأثیرگذار و وزنه ای در منطقه هست، وقت های سرمایه گذاری در کشور عزیزمان ایران بسیار است از آن طرف عمان کشوری با موقعیت استراتژیک است و به پرسشها بین الملل اشراف کامل دارد. اینها زمینه های تحکیم روابط را فراهم کرده است.

وی گفت: عمان خواستار حضور و سرمایه گذاری در بندر چابهار کشور عزیزمان ایران است که امیدواریم موثر شود.

رئیس پارلمان عمان ادامه داد: کمیسیون اقتصادی یکسان دو کشور ایجاد شده است است و وقت های روابط اقتصادی را عملا دنبال می کند. باید به این کمیسیون کمک کرد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | اسلامی | اقتصادی | پاکستان | پاکستان | لاریجانی | علی لاریجانی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz