کدام دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران

کدام: دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران آنگولا آمریکا ستاره براگا دختران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ما اینجا بازیگری می‌کنیم ، «شبی با عبدی» شبیه «دورهمی» نیست

بازیگر آیتم نمایشی «شبی با عبدی» تاکید دارد که این برنامه با «دورهمی» شباهت ندارد و نحوه حضور مهران مدیری و اکبر عبدی نیز با هم متفاوت است. 

ما اینجا بازیگری می‌کنیم ، «شبی با عبدی» شبیه «دورهمی» نیست

«شبی با عبدی» شبیه «دورهمی» نیست/ ما اینجا بازیگری می کنیم

عبارات مهم : مخاطب

بازیگر آیتم نمایشی «شبی با عبدی» تاکید دارد که این برنامه با «دورهمی» شباهت ندارد و نحوه حضور مهران مدیری و اکبر عبدی نیز با هم متفاوت هست.

نصرت میرعظیمی بازیگر نمایش های «شبی با عبدی» که آخر هفته ها از شبکه نسیم پخش می شود راجع به این مجموعه و رویکرد نمایش هایی که در آن اجرا می شود به خبرنگار مهر گفت: این برنامه راجع به احیا کردن تئاتر است و مثل یک جشنواره عمل می کند که بازیگران و صورت های معروف علاقه مند به نمایش از اقصی نقاط کشور در آن حضور می یابند.

وی در تصویر العمل به کیفیت پایین بعضی از این نمایش ها بیان کرد: کیفیت استانداردی را در نظر گرفته ایم ولی کیفیت گروه ها از برنامه های سوم و چهارم به بعد بهتر شد. خیلی از گروه های تئاتری که در شهرستان ها از اجرا محروم هستند اینجا می آیند و حتی به نظرم به بهانه دیده شدن آنها به وسیله همشهریانشان، مخاطب تلویزیون اوج می رود.

ما اینجا بازیگری می‌کنیم ، «شبی با عبدی» شبیه «دورهمی» نیست

میرعظیمی اضافه کرد: هر برنامه ای به آزمون و اشتباه نیاز دارد و این مجموعه هم بعد از چند برنامه مخاطب خود را پیدا کرده است.

وی راجع به شباهت های ساختاری میان «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و «دورهمی» با اجرای مهران مدیری اظهار کرد: این دو برنامه با هم متفاوت هستند، آقای مهران مدیری در «دورهمی» اجرا می کرد ولی در اینجا آقای اکبر عبدی بازی هم می کند و ما به همراه یکدیگر نمایش اجرا می کنیم و بازی داریم. نمایش ها نیز همانطور که گفته شد به وسیله گروه های تئاتری از سراسر کشور اجرا می شود.

بازیگر آیتم نمایشی «شبی با عبدی» تاکید دارد که این برنامه با «دورهمی» شباهت ندارد و نحوه حضور مهران مدیری و اکبر عبدی نیز با هم متفاوت است. 

بازیگر سریال «سر دلبران» در آخر راجع به گزینش این نمایش ها در قالب یک مسابقه عنوان کرد: داوری میان گروه های نمایشی حاضر در مجموعه «شبی با عبدی» به عهده مخاطب است و اینگونه نیست که سلیقه حاکم باشد. گروه های مختلفی هم در برنامه شرکت می کنند و انواع مختلفی از سیاه بازی، کمدی سیاه و کلاسیک و… را اجرا می کنند.

«شبی با عبدی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی جواد فرحانی از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

واژه های کلیدی: مخاطب | نمایش | مجموعه | بازیگر | برنامه | بازیگری | بازیگران | مهران مدیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz