کدام دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران

کدام: دختران زیبا اینستاگرام دنیای مد دختران آنگولا آمریکا ستاره براگا دختران

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پخته تر و زرنگ تر از گذشته , مصاحبه ای با تارا استرانگ

شرکت آمازون از شش هفته پیش پخش نسخه های تازه کارتون های معروف راکی و بول وینکل را در آمریکا و اروپا شروع کرده و در این میان صحبت کردن به جای کاراکتر راکت جی اس

پخته تر و زرنگ تر از گذشته , مصاحبه ای با تارا استرانگ

مصاحبه ای با تارا استرانگ؛پخته تر و زرنگ تر از گذشته

عبارات مهم : احساس

شرکت آمازون از شش هفته پیش پخش نسخه های تازه کارتون های معروف راکی و بول وینکل را در آمریکا و اروپا شروع کرده و در این میان صحبت کردن به جای کاراکتر راکت جی اسکوییرل یا همان راکی به تارا استرانگ سپرده شده است است.

پخته تر و زرنگ تر از گذشته , مصاحبه ای با تارا استرانگ

برای شناختن هر چه زیاد توان حرفه ای تارا استرانگ باید به کاراکترهای انیمیشنی و کارتون های متعدد دیگری همچون ری ون، هارلی کویین، تیمی ترنر، بن تینسون و بن بابلز و یا تعدادی دیگر از کارتون های مورد علاقه ایام نوجوانی تان رجوع کنید و هر جا که تکنیک و مهارتی خاص در حرفه صداپیشه گی مستقر باشد، مکانی است که احتمالاً استرانگ در آن حضور دارد. استرانگ در مورد راکی و بول وینکل های تازه که البته از ۳ قسمت ۱۱۵ دقیقه ای در حال حاضر فراتر نمی رود، حرف های زیادی جهت گفتن دارد و بخصوص از روند جالب قصه گویی در این مجموعه که به قدری با هیجان آمیخته است که هر فرد حاضر را به تحرک فراوان وا می دارد. استرانگ معترف است که کارش اصلاً ساده نبود و مدتی طول کشید تا ریتم این نقش و صدای آن را پیدا کند و تبدیل به یک راکی واقعی شود.

 خانم استرانگ، نخستین خاطراتی که از دیدن نسخه های اوری ژینال راکی و بول وینکل در گذشته بالنسبه دور دارید، چیست؟
– نخستین باری که معانی آن را گرفتم و بسیار هم از آن لذت بردم، پنج- شش سال زیاد نداشتم و بدیهی است که به همین باعث خاطرات زیادی را برایم زنده کند.

 لابد همان مجموعه موجب شد شما به صداپیشه گی در انیمیشن ها احساس علاقه و در نهایت در همین حرفه شروع به کار کنید.
– در ابتدای قضیه نه و این طور نبود که از همان خردسالی و یا نوجوانی در این زمینه اتخاذ تصمیم کنم. البته از همان وقت دوست داشتم به کارهای هنری بپردازم و مثلاً در صنعت موسیقی و آواز باشم. در سال های بعدی متوجه اهمیت و جذابیت حرفه صداپیشه گی شدم و این از طریق بذل توجه به بعضی کارتون های دیگر مانند فیلنستونز و The Smurfs هم بود.

 چه زمانی مطلع شدید که طرح ساخت قسمت های تازه راکی و بول وینکل در دست اقدام است؟
– تهیه کنندگان این نسخه های تازه فراخوان عمومی دادند و جهت جذب صداپیشه های مورد نیاز اعلام آمادگی کردند و من به سرعت نزد خود حس کردم که این یک تجربه تازه و جالب خواهد بود. به همین جهت شروع به اتبیاع و تماشای مجدد قسمت های متفاوت نسخه اوری ژینال این مجموعه کردم و هر چه را که مربوط به گذشته می شد، از نو در ذهنم مرور کردم. ابتدا در مورد درخواست من جوابی نرسید و فکر کردم قضیه تمام است و سهمی در این بازسازی نخواهم داشت ولی دو ماه بعد از نو تماس گرفتند و خواستار یک آزمون مجدد شدند. در جریان دیدار دوم مان گفتند از صدای قبلی راکی در این مجموعه راضی اند ولی به آن فرد دسترسی ندارند و سپس نام مرا مطرح کرده اند و تنها وحشت و عامل بازدارنده ارزش این بوده که من در آثار هنری متعددی صداپیشه گی کرده ام و در اینجور موارد حتماً شرط می گذارند که یک صدای تازه کشف و استفاده شود.

شرکت آمازون از شش هفته پیش پخش نسخه های تازه کارتون های معروف راکی و بول وینکل را در آمریکا و اروپا شروع کرده و در این میان صحبت کردن به جای کاراکتر راکت جی اس

 در نهایت چه اتفاقی افتاد؟
– آنها پذیرفتند که دلایل استفاده مکرر از من توانایی هایم بوده است و در نتیجه از جذب من رویگردان نشدند. البته اسکات فلوز که از مدیران اجرایی مهم این ورسیون تازه هست، از همان ابتدا به آنها گفته بود که مرا بیاورند.

 در نهایت شما جهت جانشینی «جون فورای» گزینش شدید که صدای کاراکتر راکی را در ورسیون های اوری ژینال این مجموعه تأمین کرده بود. در این باره چه احساسی داشتید؟
– طبیعی است که گرفتن جای آن بانوی هنرمند بسیار سخت بوده باشد و او چنان مورد علاقه و احترام مردم قرار داشته که تکرار کارها و دستاوردهایش غیرممکن نشان می دهد. کلاً راضی کردن یک نسل تازه از بینندگان این سریال به شنیدن و پذیرش صدای من به عنوان تأمین کننده صدای راکی تلاش عظیمی را می طلبید ولی هنگامی که بعد از گذشت مدتی بعضی هواداران گفتند حتماً جون فورای هم از تلاش شما احساس افتخار می کند و در آن وقت احساس راحتی خیال و رضایت کردم.

 اسکات فلوز که شما هم نامش را آوردید، گفته است شما پروسه کشف و اجرای صدای راکی را در وقت تهیه این مجموعه تجربه کردید و به واقع روز به روز جلوتر رفتید و کامل تر شدید.
– او البته بعضی نقایص مرا پنهان کرده لیکن در تمرینات نخست و حتی چند اپیزود اول سریال صدای راکی را آنقدر بد ارائه می کردم که مردم فکر می کردند این صدای یکی از کاراکترها در محصولات تلویزیونی دیگری مثل «والدین پیر منصف» و یا سین فیلد هست. من فقط در ازای وقت و با تمرین و تمرین و کار هر چه زیاد به صدایی رسیدم که جهت کاراکتر راکی می خواستید. البته یک مسئله دیگر هم در این راستا به من بسیار کمک کرد.

 کدام مسئله؟
– اینکه آنها می درخواست کردند راکی نسبت به اپیزودها و سالهای قبلی پخته تر و زرنگ تر باشد و این احساسی بود که خود من نیز داشتم. در نهایت براد نورمن یکی از عوامل مهم تولید این سریال مرا به این سو سوق داد که صدایم را از نو تا سر حد امکان شبیه به صدای راکی کنم.
 طریقه صداگذاری روی کاراکترها چگونه بوده هست. همگی کنار یکدیگر پشت میکروفون حرف می زدید و یا هر کسی می آمد و رل اش را ایفا می کرد و می رفت و نیز بعدی می آمد؟
– روش اول اجرا شد و همین مسئله شیرینی کار را زیاد کرد لیکن هر لحظه اسباب سرور می شود که صداپیشه ها و بازیگران یک فیلم به طور گروهی و کنار یکدیگر به کار خود بپردازند. من از تجربه و شور و علاقه همکارانم طی وقت تهیه این فیلم به وجد آمدم و همین مسئله کمک کرد کار بهتری را ارائه بدهم و خودم را به سطح سایرین برسانم.

 شوخی ها و فرهنگ تازه ورسیون های اخیر راکی و بول وینکل با آنچه در گذشته آمده تفاوت آشکاری دارد و اوضاع مدرن تر شده است هست. این تضاد را چطور حل کردید؟
– من فکر می کنم هر دو دسته قدیمی ها و جدیدی ها از دیدن این فیلم ها لذت برده اند لیکن هم سنت گرایی کارهای اولیه از این سریال حفظ شده است و هم شوخی هایی ضمیمه کار شده است که فقط نسل تازه و جوان با آن احساس همسویی می کند. لذتی که ما در وقت تهیه این فیلم بردیم، فراوان و غیرقابل وصف بود و در نتیجه گاهی فکر می کنم چندان نیازی نبود که جهت بازی و صداپیشه گی در این فیلم به ما دستمزد هم بدهند و چون پول گرفتیم، گاه احساس می کنم که جنایت کرده ایم!

 در نهایت مردم از این نسخه های تازه «راکی و بول وینکل» چه برداشتی باید داشته باشند؟
– هنگامی که در محافل و مجالس ظاهر می شوم، مردم با احتساب پیشینه ام در این رشته از من به خاطر آنچه حفظ رویاهای کودکی و نوجوانی ارزش از طریق تلاش های من نامیده می شود، تقدیر می کنند و در نتیجه آرزو دارم این فضا ادامه یابد. به نظر آنها من با صداپیشه گی طولانی ام در یک سری فیلم و مجموعه محبوب آنها دوران شیرینی را برایشان رقم زده اند و سهم ام در زندگی ارزش بیش از حد تصور است و اگر این صحت داشته باشد، باید خودم را در این راه مصمم و همچنان پیشتاز نگه دارم.

پخته تر و زرنگ تر از گذشته , مصاحبه ای با تارا استرانگ

بانی فیلم

واژه های کلیدی: احساس | سریال | احساسی | مجموعه | صداپیشه | استرانگ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz